Velkommen til fiske i 16 ørretvann i Nordsjø

By Brug tilbyr fiske i fine omgivelser på vår eiendom Nordsjø i Steinkjer. Totalt finnes 16 fiskevann på eiendommen. Hyggelige hytter til leie. Fine områder også for jakt, bær- og fjellturer.

Vis interaktivt kart

Kjøp fiskekort her

Dagskort

Pris fra 50 kr

Sesongkort

01.01.2019 – 31.12.2019

Pris fra 300 kr

By Brug AS er eier av skogeiendommer i kommunene Steinkjer, Verdal og Snåsa. Arealet av teigene varierer fra den minste på 13 dekar til den største på ca 70.000 dekar. Det totale arealet er ca 90.000 dekar.På eiendommen Nordsjø i Steinkjer kommune selges både småviltjakt og storviltjakt. I tillegg selges fiskekort for alle fiskevann på eiendommen. Det er også mulighet for å leie hytte.

Kontakt: By Brug AS

Kjell-Erik Hansen

93244113

keh@bybrug.no

Rapporter fangst

På By Brugs eiendom Nordsjø selges det fiskekort som gjelder for hele eiendommen. Om du leier ei av våre hytter i området følger det med mulighet til bruk av båt.

Båtene ligger i følgende vatn: 
Nordsjøstua: Nordsjøen
Fiskløysstua: Vestre Fiskløsa
Lystjønnstua: Lystjønna

Fiskekortet gjelder for følgende vann i Nordsjø:
1. Nordsjøen
2. Vestre Leksjøen ( en del av vatnet)
3. Svarttjønna østre
4. Østre Fiskløsa ( en del av vatnet)
5. Vestre Fiskløsa
6. Andreastjønna
7. Stavertjønna ( en del av vatnet)
8. Svarttjønna vestre
9. Skurvtjønna
10. Havstjønna
11. Avunna
12. Vengstadtjønna
13. Tosktjønna
14. Lystjønna
15. Olknuttjønna
16. Trekvisla ( en del av vatnet)

Legg igjen en kommentar